Top 9 Kostüm Kinder – Gotowe modele pojazdów w skali

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Simba

#ad

Kajdanki, od 3 lat, radiotelefon, Simba 108102669 – zestaw policyjny, teczka, marka

#ad
Simba #ad - W zestawie znajduje się znak policyjny, pistolet, radio, notatnik i kajdanki. Dzieci powinny się bawić i być wspierane. Nadaje się dla dzieci od 3 lat. Dla chłopców i dziewczynek, małych i dużych. Simba - zabawa w kształcie słonia! w centrum rozwoju produktu znajduje się zachwyt dzieci. Dzięki podstawowemu zestawowi policyjnemu Simba Toys mali strażnicy idą teraz na polowanie przestępcze.
MarkaSimba #ad
ProducentSimba Toys #ad
Wysokość9.45
Długość11.89
Waga0.28
Szerokość1.42
Numer części108102669
Model108102669
Gwarancja24 miesięcy

2. LONNEY

#ad

LONNEY Kamizelka ostrzegawcza dla dzieci, kamizelka odblaskowa dla dzieci + 2 szt. kamizelka bezpieczeństwa dla dorosłych, 2 sztuki, dla lepszej widoczności w dzień i w nocy, neonowa żółta

#ad
LONNEY #ad - Nasze kamizelki bezpieczeństwa można nosić zawsze i wszędzie w swoim samochodzie / samochodzie i zawsze jesteś po bezpiecznej stronie. Wszechstronne zastosowanie: 2 szt. Bezpieczeństwo i ochrona: dzięki fluorescencyjnemu, wysoce odblaskowemu materiałowi neonowemu żółtemu i dwóm mocnym odblaskom 360 gwarantowana jest optymalna widoczność w dzień, w nocy oraz o zmierzchu.

Kamizelka ostrzegawcza wg en iso: nasze kamizelki ostrzegawcze odpowiadają oczywiście aktualnej niemieckiej i europejskiej normie dla kamizelek odblaskowych w samochodach/samochodzie. Dzięki najnowszym przepisom 2022 te kamizelki świetlne przejdą Państwo bez obaw przed wszelką kontrolą i awarią w całej UE. Kierowcy, którzy noszą kamizelkę po awarii lub wypadku, są wyraźnie widoczni w ruchu drogowym.

Nieodzowne do samochodu: optymalny zestaw kamizelek odblaskowych dla rodziny. Unikaj grzywny: kamizelki bezpieczeństwa w samochodzie są obowiązkowe po 35 godzinach ruchu drogowego. Kamizelka odblaskowa dla dzieci + 2 szt. Dla dorosłych – niezależnie od tego, w pracy, czy na placu budowy, podczas jazdy konnej lub na rowerze – kamizelka ochronna może być stosowana wszędzie i ma uniwersalny rozmiar.
MarkaLONNEY #ad
ProducentLONNEY #ad
Numer częściLO-2
ModelLO-2
GwarancjaNO

3. Hoiloie

#ad

Oddychająca i uniwersalna, lekka kamizelka odblaskowa, Hoiloie Kamizelka odblaskowa dla dzieci, 2 sztuki, uprawiania sportu i dla bezpieczeństwa dzieci, chłopców i dziewczynek, idealna do szkoły

#ad
Hoiloie #ad - Rozwój samodzielności dziecka. 2-częściowy zestaw kamizelek odblaskowych dla dzieci: odblaskowa kamizelka bezpieczeństwa 360° dla dzieci 3-12 lat, podczas jazdy na rowerze, optymalna widoczność dla dzieci w drodze do i ze szkoły, deskorolce i innych dyscyplin sportowych, dzięki czemu dzieci są lepiej widoczne i bezpieczniejsze.

Motyw dinozaurów: witamy w świecie dinozaurów, kamizelka bezpieczeństwa dla dzieci z uroczymi nadrukami dinozaurów, pozwól swoim dzieciom bawić się z dinozaurami! Wysokiej jakości materiały, sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa: dziecięca kamizelka ostrzegawcza jest wykonana w 100% z wysokiej jakości włókna poliestrowego z równomiernie tkaną powierzchnią z małymi otworami, bardzo oddychająca i lekka, nadaje się do prania i sprawdzona pod kątem bezpieczeństwa, noś ją z ufnością!.44

4 paski odblaskowe z przodu i z tyłu kamizelki ostrzegawczej dla dzieci zapewniają 360° ochronę bezpieczeństwa Twojego dziecka. Wysoka widoczność: kamizelka bezpieczeństwa dla dzieci jest wykonana z wysokiej jakości pasków odblaskowych o widoczności do 350 m. Atwe zakładanie i zdejmowanie: kamizelka odblaskowa dla dzieci jest zaprojektowana dla dzieci, luźna konstrukcja, bez zamka błyskawicznego, Twoje dzieci mogą to zrobić samodzielnie.
MarkaHoiloie #ad
ProducentHoiloie #ad
Numer części‎Kinder Warnwesten 01

4. PAMIYO

#ad

Odblaskowa dla lepszej widoczności w ruchu drogowym z, neonowa żółta, PAMIYO Kamizelka odblaskowa dla dzieci, kamizelka odblaskowa w kamizelce odblaskowej na rower dla dzieci 3-12 lat, 2 sztuki

#ad
PAMIYO #ad - Kamizelki są łatwe do założenia i nie posiadają denerwującego zamka błyskawicznego. 2 sztuki odblaskowych kamizelek ostrzegawczych: idealne do wszystkich warunków oświetleniowych dla rowerzystów, dzieci w wieku szkolnym, wędrowców. Idealne rozwiązanie w każdych warunkach oświetleniowych dla rowerzystów, jazdy szkolnej i w drodze do szkoły.

Grube kurtki zimą nie stanowią problemu dzięki szerokiemu dopasowaniu. Oddychalność, blaknięcie, komfort, brak zmarszczek i brak nieprzyjemnego zapachu. Gwarantowana widoczność do 300 m. Kamizelki ostrzegawcze można łatwo założyć na normalne ubrania. Standardowy rozmiar europejskiej kamizelki bezpieczeństwa. Wysoka widoczność: 2 paski odblaskowe, kamizelka jest wyposażona w dwa poprzeczne paski świetlne na brzuchu/plecach oraz dwa podłużne paski na ramionach.

Można prać w temperaturze 40°C. Uniwersalny rozmiar: nasza kamizelka odblaskowa jest nieprzezroczysta. Rozmiar od 2 do 12 lat. Zapewnia optymalną widoczność w ciemności / zmierzchu, zmniejsza ryzyko wypadków w drodze do szkoły i przedszkola. Lekki i wygodny: materiał jest wykonany z bardzo lekkiego waga tylko 60 g, oddychającego poliestru.
MarkaPAMIYO #ad
Producentpamiyo #ad
Numer części0408
GwarancjaNo

5. Rolly Toys

#ad

Rolly toys RollySafety vest | kamizelka odblaskowa dla dzieci | pomarańczowa | 558698

#ad
Rolly Toys #ad - Kamizelka w rozmiarze uniwersalnym jest odpowiednia dla chłopców i dziewczynek. Wysokiej jakości kamizelka bezpieczeństwa dla dzieci. Zabawki rolly toys są już testowane podczas produkcji pod kątem jakości i bezpieczeństwa funkcjonalności. Elementy odblaskowe zapewniają dodatkową ochronę w ciemności.
MarkaRolly Toys #ad
ProducentRolly Toys #ad
Wysokość0.39
Długość18.11
Waga0.11
Szerokość16.93
Numer części558698
Model558698
GwarancjaBrak gwarancji producenta

6. WELLXUNK

#ad

Dla chłopców i dziewczynek, w wieku 3-12 lat, neonowa żółta, odblaskowa, WELLXUNK 2 szt. kamizelka bezpieczeństwa dla dzieci, kamizelka bezpieczeństwa na wypadek, do uprawiania sportu i ruchu

#ad
WELLXUNK #ad - Wszechstronne zastosowanie: dobra widoczność w ciągu dnia dzięki fluorescencyjnemu poliestrowemu i w nocy dzięki odblaskowym paskom. Ponieważ widoczność jest ważna: szczególnie w zimnych porach roku w okresie zimowym rano i wieczorem jest ciemno, szczególnie w ruchu drogowym widoczność jest bardzo ważna.

Kamizelka ostrzegawcza dla dzieci: po otrzymaniu naszych produktów możesz w każdej chwili zwrócić i wymienić. Zawsze jesteśmy online. Zapewnia optymalną widoczność w ciemności / zmierzchu, zmniejsza ryzyko wypadków w drodze do szkoły i przedszkola. Powierzchnia jest wykonana z wysokiej jakości, fluorescencyjnego poliestru. Wysoka jakość: odblaskowe kamizelki ostrzegawcze dla dzieci, nieprzezroczystego, kamizelki ochronne mają 2 odblaskowe paski z przodu/z tyłu i 2 dodatkowe paski na ramieniu.

Nadaje się do jazdy na rowerze, uprawiania sportu, ruchu ulicznego i również w drodze do szkoły. Bezpieczeństwo i ochrona: 2-pak kamizelek odblaskowych. Kierowcy rozpoznają ewentualne przeszkody lub osoby dzięki tej kamizelce odblaskowej o wiele szybciej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w każdej chwili.
MarkaWELLXUNK #ad
ProducentWELLXUNK #ad
Numer części001
Gwarancja1

7. Cerlingwee

#ad

Outdoorowa kamizelka przygodowa, przetrwanie dzikiej przyrody,, Dziecięca kamizelka dla odkrywców, kostium przygodowy na wędrówki, zestaw nadaje się do prania, zestaw czapek dla dzieci, kemping

#ad
Cerlingwee #ad - Cudowny prezent urodzinowy dla dzieci w rozmiarze 39, 4-55 cm. Adny kapelusz nie tylko chroni przed słońcem, ale także szerokie rondo zapobiega uderzeniu w głowę dziecka i pomaga chronić szyję i twarz przed letnim słońcem. 47 x 37 cm. Ekskluzywne wykonanie: nasz zestaw czapek na świeżym powietrzu dla dzieci jest wykonany z ekskluzywnym wykonaniem, jaskrawymi kolorami i śnieżnym, dbałością o szczegóły, praktycznym wyglądem.

MiĘkka i przyjazna skÓrz: kamizelka przygodowa i kapelusz są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, wytrzymałej, bardzo wygodnej w noszeniu, bez uczucia pulchnej, łatwej w pielęgnacji i można prać w pralce, miękkiej i przyjaznej dla skóry, wymiary odzieży: ok. Czapka chroniąca przed słońcem: zestaw czapek dla dzieci outdoor adventure vest jest dostarczany ze składanym kapeluszem z szerokim rondem.

4 kieszenie: nasza dziecięca kamizelka ma 4 wszechstronne kieszenie do przechowywania dalszych przyborów i zabawek, książek do obserwacji ptaków, do przenoszenia lornetek, tabliczek z nazwiskami, lupy i wielu innych. Różnorodne możliwości zastosowania: zestaw odkrywczy idealnie nadaje się na kemping, wędrówki lub do odkrywania lasów we własnym ogrodzie. Jest to również wspaniały kostium dla dzieci do zabawy.
MarkaCerlingwee #ad
ProducentCerlingwee #ad
Numer częściCerlingweevwsktxnqa1-12
ModelCerlingweevwsktxnqa1-12

8. Hoxy Heads

#ad

Akcesoria do kasku z rurami tygrysa do mocowania na kaskach narciarskich i motocyklowych dla dorosłych i dzieci

#ad
Hoxy Heads #ad - Model: Tiger. Zakres dostawy: 1 zestaw rurek tygrysa. Zestaw zawiera: 2 uszy + 1 ogon z miękkiego pluszu. W opakowaniu typu blister.
MarkaHoxy Heads #ad
Waga0.09

9. Xionghonglong

#ad

Kamizelka odblaskowa dla dzieci, nadaje się do prania, 2 sztuki, Lekka kamizelka ostrzegawcza dla dzieci, kamizelka bezpieczeństwa dla dzieci, kamizelka ostrzegawcza dla dzieci

#ad
Xionghonglong #ad - Najlepsza odzież zabezpieczająca przed dziećmi. Odblaskowa kamizelka sygnalizacyjna jest oddychająca, aby zapewnić przyjemne uczucie podczas noszenia. Wysoka widoczność i pokrycie 360°: ta odblaskowa kamizelka bezpieczeństwa jest widoczna w każdych warunkach pogodowych z odległości 300 m lub więcej.

Podczas jazdy na rowerze lub biegania w nocy lub przy słabym oświetleniu otrzymujesz ochronę 360°! Absolutnie bezpieczne: twoje dziecko może bezpiecznie się bawić, czy podczas biegania, niezależnie od tego, jazdy na rolkach, jazdy nocą lub w wypadku na poboczu drogi, możesz je znaleźć i chronić za pierwszym razem. Dbaj o nią. Można go również nosić na swetrze lub kurtce. Codzienne użytkowanie: nadaje się do sportów na świeżym powietrzu, jazda na łyżwach, spacery, spacery z psem, planowanie patrolu szkolnego, jogging, takich jak jazda na rowerze, zajęcia na świeżym powietrzu, najlepszy prezent dla dzieci - dbamy o nasze dzieci.

Oddychający i przenośny: kamizelka bezpieczeństwa waży 40 g/szt. Zimą nie robi się zimno również w nocy. Można prać w pralce. W takim razie otrzymasz najlepsze błogosławieństwo. Możesz dzielić się z przyjaciółmi lub dać im prezenty. Opakowanie i sprzedaż: sprzedajemy w opakowaniu po 2 sztuki.
MarkaXionghonglong #ad
ProducentXionghonglong #ad
Numer części2