Top 10 Qcy Bluetooth Kopfhörer – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. xinwld

#ad

Wskaźnik LED, wodoszczelność IP7, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, 4 ENC z redukcją szumów, 40 godzin, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów, Słuchawki Bluetooth

#ad
xinwld #ad - Słuchawki douszne bluetooth do 6 godzin odtwarzania po jednym ładowaniu i za pomocą zestawu ładującego z kilkoma dodatkowymi ładowaniami, 5 godziny. Słuchawki są wyposażone w czułe dotykowe elementy obsługowe, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Bezprzewodowe słuchawki xinwld dążą do tego, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas noszenia.

Smart touch może odbierać lub rozłączać się, joga, jazda na rowerze i wiele innych. Doskonała jakość dźwięku i redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe a97 z membraną grafenową dynamiczną 13 mm i technologią kodowania audio aac/sbc, aby odtworzyć szok sceny muzycznej. Adowarka jest wyposażona w funkcję szybkiego ładowania USB-C, wyraźnie rozpoznają stan naładowania poszczególnych słuchawek i pojemnika. Zaawansowana technologia bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth a97 są wyposażone w stabilny i niski poziom opóźnienia chipsa bluetooth 5. 3 z anteną o wysokiej czułości i zoptymalizowaną transmisją bluetooth, dzięki czemu można cieszyć się ciągłymi i stabilnymi połączeniami nawet w obszarach o złożonym sygnale zasięg transmisji wynosi do 15 m.

Dzięki doskonałej technologii redukcji szumów enc i mikrofonowi 4 hd słuchawki douszne bluetooth skutecznie filtrują dźwięki z zewnątrz i zapewniają Twoim uszom wysokiej jakości, uczucie głębokich częstotliwości jest wzmocnione, wspierają jakość dźwięku HIFI, czysty dźwięk połączeń. Dzięki temu są idealnym towarzyszem podczas aktywności takich jak bieganie, które ułatwiają obsługę słuchawek dousznych jednym dotknięciem palca. Podwójny wyświetlacz cyfrowy led i czas odtwarzania 40 godzin: bezprzewodowe słuchawki z podwójnym wyświetlaczem led, która umożliwia pełne naładowanie w ciągu 1, możliwy czas odtwarzania do 40 godzin.
Markaxinwld #ad
Producentxinwld #ad
Wysokość0.39
Długość1.38
Szerokość0.59
Numer częściEJ-06-SG
ModelA97
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

2. POMUIC

#ad

Czas odtwarzania 40 h z diodami LED, do pracy, nauki, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, wodoszczelność IP7, 4 ENC Noise Cancelling Mic, sportu, POMUIC Słuchawki Bluetooth

#ad
POMUIC #ad - Ciesz się wysoką jakością dźwięku: słuchawki bluetooth są wyposażone w zintegrowaną cewkę dynamiczną grafenu 13, a technologia kodowania audio AAC/SBC została ulepszona. Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki bluetooth są wyposażone w całkowicie zaktualizowany chip bluetooth 5.

3, który zwiększa prędkość transmisji danych audio nawet o 90%, optymalizuje transmisję Bluetooth i jakość połączeń oraz osiąga minimalne całkowite opóźnienie połączenia wynoszące 45 milisekund. Nie będziesz odczuwać dyskomfortu, pracy, nauki, nawet jeśli nosisz je przez cały dzień. Przyjemne w noszeniu: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt pół-douszny i ważą tylko 4 gramy. Nowo ulepszony smart touch: bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wyposażone w nowo ulepszony czujnik Touch Control, który inteligentnie wykrywa przypadkowe dotknięcia, poprawia wrażenia użytkownika i przejmuje funkcje One Touch.

Uchwyć każdy szczegół swojej muzyki, bas jest zwiększony o 60%, 4 mm, aby zapewnić imponujące wrażenia słuchowe. Długi czas odtwarzania: słuchawki douszne są wyposażone w cyfrowe wskaźniki leD, które dokładnie pokazują pozostałą moc ładowarki i słuchawek dousznych. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą osiągnąć stabilne wyjście audio w odległości 15 metrów. Większość funkcji można wykonać za pomocą kilku dotknięć palcami.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.98
Długość1.97
Waga0.09
Szerokość1.97
Numer częściW23-H1
ModelW23-H1
Gwarancja2

3. POMUIC

#ad

Bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, słuchawki do pracy, wodoszczelność IP7, POMUIC Słuchawki Bluetooth, 40 godzin odtwarzania z wyświetlaczem LED, głębokie basy, 2023, różowe złoto, nauki

#ad
POMUIC #ad - Wygodne w noszeniu i sterowanie dotykowe: ergonomicznie ukształtowane słuchawki wygodnie leżą w kanale słuchowym i nie powodują bólu nawet przy dłuższym noszeniu. Wyraźne połączenia i jakość dźwięku hifi: słuchawki bloothoth są wyposażone w najnowszą technologię, połączenie jest stabilne i wyraźne, nie zamarza i można bez problemu wykonywać połączenia w głośnym otoczeniu.

Wyświetlacz led i 40 godzin czasu odtwarzania: cyfrowy wyświetlacz led na etui ładującym pokazuje pozostałą moc etui ładującego i słuchawek bezprzewodowo w czasie rzeczywistym, a dzięki etui do ładowania możesz korzystać ze słuchawek do 40 godzin, a także w przypadku korzystania z szybkiego ładowania USB-C pokazuje status ładowania bezprzewodowych słuchawek, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką przez cały dzień. Słuchawki bluetooth są wyposażone w stabilną jakość dźwięku HiFi, dzięki czemu możesz cieszyć się perfekcyjną muzyką bez względu na to, gdzie jesteś. Słuchawki bloothothoth są wyposażone w precyzyjne czujniki dotykowe, dzięki czemu możesz obsługiwać większość funkcji bez wyjmowania telefonu komórkowego i cieszyć się muzyką do woli.

Słuchawki bluetooth 5. 3 z szybkim automatycznym parowaniem: słuchawki bluetooth wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię Bluetooth 5. 3, szybszą i bardziej stabilną transmisję sygnału, stabilny zasięg połączenia do 15 metrów. Po otwarciu etui ładującego, mniejsze opóźnienia, słuchawki bezprzewodowo połączą się automatycznie i szybko z ostatnio sparowanym Bluetooth, możesz cieszyć się wspaniałą muzyką po założeniu słuchawek. Wodoszczelność ip7 i odporność na pot: słuchawki bluetooth są chronione zgodnie z IPX7 przed pryskającą wodą, potem i deszczem i idealnie nadają się do noszenia podczas uprawiania sportu na świeżym powietrzu i do słuchania muzyki w pracy, w czasie wolnym, w metrze lub podczas spacerów.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.98
Długość1.97
Waga0.01
Szerokość1.97
Numer częściW23
ModelW23
Gwarancja2

4. WeurGhy

#ad

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 z 4 mikrofonami, wodoszczelność IP7, 50 godzin odtwarzania z głębokim basem, wyświetlacz LED,, Słuchawki Bluetooth, nowe słuchawki ENC z redukcją szumów dousznych

#ad
WeurGhy #ad - Bezprzewodowe słuchawki bluetooth, umożliwiają łatwe sterowanie muzyką i telefonami komórkowymi w domu, stabilna odległość połączenia do 15 m, mają wyjątkowy design stereo i kompozytowe membrany o wielkości 13 mm, wzmocnienie basów 65%, w biurze i podczas treningu. Dlatego możesz bez problemu uprawiać sporty na świeżym powietrzu, takie jak bieganie i wspinaczka górska.

Dzięki dołączonej ładowarce zestaw słuchawkowy może pracować łącznie 50 godzin. Słuchawki douszne są ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie do każdego ucha. Komora ładująca jest wyposażona w funkcję szybkiego ładowania i wykorzystuje interfejs szybkiego ładowania typu C, którego ładowanie trwa zaledwie 1 godzinę. Uniwersalna kompatybilność i połączenie w jednym kroku: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami bluetooth na rynku, dzięki czemu nie musisz się martwić o problemy z połączeniem podczas parowania.

Wodoszczelność ip7 i wygodne dopasowanie: bezprzewodowe słuchawki bluetooth wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów ip7, które zapobiegają poceniu się i deszczowi. Można go nosić stabilnie również podczas wyczerpujących ćwiczeń i cieszyć się wspaniałą muzyką. Po wyjęciu słuchawek z etui ładującego słuchawki Bluetooth automatycznie połączą się z ostatnio sparowanym urządzeniem. Aby wykonać większość funkcji, wystarczy lekko dotknąć słuchawek bezprzewodowo. Słuchawki douszne są wyposażone w funkcję czułego dotyku.
MarkaWeurGhy #ad
ProducentWeurGhy #ad
Numer częściX12
ModelX12-Silvery
Gwarancja24 Miesięcy

5. FAMOO

#ad

Najnowsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, wodoszczelność IP7, 2024, USB-C, czarne, Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, wskaźnik LED, Bluetooth 5.3, głęboki bas

#ad
FAMOO #ad - Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu. Piękne wrażenia dźwiękowe i redukcja szumów enc: słuchawki bluetooth są wyposażone w membranę grafenową o grubości 14, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, a także wzmacnia bas o 85%.

Ponadto etui ładujące jest wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz LED, który informuje o pozostałej mocy słuchawek i schowka ładującego. Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne x15 bluetooth ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia. Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok.

8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin. Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5. 3 w 2024 roku, w porównaniu z Bluetooth 5.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja12 Miesięcy

6. FAMOO

#ad

Bezprzewodowe, Słuchawki Bluetooth, Bluetooth 5.3, wodoszczelność IP7,, głęboki bas 52h, wskaźnik LED, słuchawki douszne, ostatnie bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, 2024

#ad
FAMOO #ad - Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. 8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin. Opcje trybu pojedynczego i podwójnego z dotykowym sterowaniem: każda słuchawka bezprzewodowa bluetooth może być indywidualnie połączona z zestawem słuchawkowym Bluetooth.

Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym. Ponadto etui ładujące jest wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz LED, który informuje o pozostałej mocy słuchawek i schowka ładującego. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne bluetooth x15 ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia.

Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5. 3 w 2024 roku, w porównaniu z Bluetooth 5. 0, redukują 65% zakłóceń sygnału, poprawiają prędkość transmisji o 80% i zapewniają bardzo szybkie połączenie 0, 1 S z otwartą pokrywą. Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja24 Miesięcy

7. Hendari

#ad

Hendari Słuchawki Bluetooth, słuchawki douszne z wyświetlaczem LED,, sterowanie dotykowe, słuchawki douszne z 4 mikrofonami ENC, 42 godziny odtwarzania, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3

#ad
Hendari #ad - Słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w nową technologię Ambient Noise Cancellation ENC, która skutecznie redukuje hałas z zewnątrz i zapewnia doskonałe rozpoznawanie mowy i wyraźną komunikację w każdym środowisku. Nauszniki są dostępne w trzech rozmiarach, za pomocą których można obsługiwać zestaw słuchawkowy jednym dotknięciem.

Zestaw słuchawkowy ma ergonomiczny kształt i pewnie i wygodnie leży w każdym uchu. Ulepszony bluetooth 5. 3 2024: wyposażony w zaawansowany chip bluetooth 5. 3 i transmisję dwukanałową, zestaw słuchawkowy bluetooth zapewnia niezrównane wrażenia audio z szybszą prędkością transmisji i stabilniejszym połączeniem sygnałowym. Posiadają inteligentny cyfrowy wyświetlacz led ze wskaźnikami wydajności dla lewej i prawej słuchawki, 48 godzin odtwarzania z etui ładującym i 1, przy czym każde ogniwo pokazuje 25% baterii. Wodoszczelność zgodnie z ipx7: te sportowe słuchawki bluetooth są wyposażone w technologię nanopowłoki zgodnie z IPX7, aby zapobiec przedostawaniu się potu lub deszczu.

42 godziny odtwarzania i wyświetlacz led: bezprzewodowy zestaw słuchawkowy bluetooth zapewnia ponad 6-8 godzin odtwarzania po jednym naładowaniu i do 40 godzin odtwarzania z etui ładującym. Redukcja szumów enc i urzekający dźwięk: słuchawki douszne bluetooth mają wbudowaną dynamiczną cewkę o wielkości 13 mm z membraną grafenową TPU, która zapewnia delikatniejsze, wyraźniejsze średnie i wysokie tony, a także generuje mocne basy. Rozkładają nacisk i zapewniają wygodne dopasowanie, dzięki czemu możesz cieszyć się wielogodzinnym słuchaniem. Obsługa dotykowa jest wygodna i prosta.
MarkaHendari #ad
ProducentHendari #ad
Wysokość1.91
Długość2.45
Szerokość0.98
Numer częściU10
ModelU10
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. IKT

#ad

Bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H, 2024, słuchawki douszne, z 4 mikrofonami ENC, Słuchawki Bluetooth, USB-C, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7

#ad
IKT #ad - 85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, 2 mm dla 85% więcej basów, który biernie tłumi 90% szumów w tle, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, dla wyraźniejszych rozmów. Wskaźnik mocy led i 50 godzin odtwarzania: słuchawki są wyposażone w podwójny wskaźnik led, jak i słuchawkach Bluetooth.

Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością. W tym ios/android, tablety i laptopy. Słuchawki sportowe bluetooth są wyposażone w nanopowłokę IPX7, zapewniając wygodne dopasowanie, która chroni komponenty przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią. Wygodne dopasowanie i wodoszczelność ipx7: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt i rozkładają 45% nacisku, które pokrywa 99% kanału słuchowego.

Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem. Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-bk mają czas pracy baterii 8 godzin, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania. Bluetooth 5. 3 i parowanie onestep: słuchawki douszne wyposażone są w najnowszą wersję technologii bluetooth 5. 3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08
GwarancjaDwuletnia gwarancja

9. IKT

#ad

Bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H, wodoszczelność IPX7, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, 2023, słuchawki douszne, Słuchawki Bluetooth, USB-C

#ad
IKT #ad - Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością. 2023 bluetooth 5. 3 i parowanie onestep: słuchawki douszne są wyposażone w najnowszą wersję technologii bluetooth 5. 3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5. 0 i umożliwia słuchanie z niewielkim opóźnieniem oraz stabilne połączenia.

Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-BK mają czas pracy baterii 8 godzin, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania. W tym ios/android, tablety i laptopy. Inteligentne sterowanie dotykowe z szeroką kompatybilnością: dzięki inteligentnej obsłudze dotykowej jest łatwy w obsłudze bez konieczności trzymania telefonu w ręce. 85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, 2 mm dla 85% więcej basów, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, który biernie tłumi 90% szumów w tle, dla wyraźniejszych rozmów.

Wygodne dopasowanie i wodoszczelność ipx7: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt i rozkładają 45% nacisku, które pokrywa 99% kanału słuchowego. Wskaźnik mocy led i 50 godzin odtwarzania: słuchawki są wyposażone w podwójny wskaźnik led, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, jak i słuchawkach Bluetooth. Słuchawki sportowe bluetooth są wyposażone w nanopowłokę IPX7, zapewniając wygodne dopasowanie, która chroni komponenty przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią. Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08
GwarancjaDwuletnia gwarancja

10. POMUIC

#ad

Słuchawki sportowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, słuchawki douszne z zaczepami na ucho, wodoszczelność IP7, do pracy, nauki,, głębokie basy, słuchawki z wyświetlaczem LED, 120 godzin odtwarzania

#ad
POMUIC #ad - Atwe sterowanie i szeroka kompatybilność: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w czułe elementy dotykowe. Dotknij słuchawki, przełączać między utworami, odbierać/odłączać połączenia i aktywować asystenta głosowego. Słuchawki bloothothoth można bez problemu sparować z urządzeniami z systemem iOS i Android laptopy z systemem Windows, regulować głośność, aby łatwo odtwarzać/wstrzymać, tablety/komputery stacjonarne obsługujące Bluetooth.

Z czterema mikrofonami HD CVC8. 0 do efektywnej redukcji szumów podczas połączeń. Technologia bluetooth 5. 3 2023 i automatyczne parowanie: słuchawki bluetooth wykorzystują najnowszą technologię bluetooth 5. 3, która znacznie zmniejsza opóźnienie danych i poprawia stabilność połączenia. Ergonomiczny pałąk na ucho i wodoszczelność ip7: miękkie silikonowe nauszniki idealnie dopasowują się do wszystkich kształtów uszu i zapewniają, że słuchawki Bluetooth są wygodne i bezpieczne podczas uprawiania sportu i aktywności na świeżym powietrzu.

Używaj słuchawek do woli. Po otwarciu pokrywy ładowarki słuchawki bluetooth mogą automatycznie połączyć się z wcześniej sparowanym urządzeniem, włóż je z powrotem do ładowarki i wyłącz je, słuchawki zostaną automatycznie odłączone. 120 godzin pracy baterii i szybkie ładowanie: przy pełnym naładowaniu słuchawki mogą być używane bezprzewodowo do 8 godzin w jednym kawałku i do 120 godzin z etui ładującym, prosimy o swobodne korzystanie ze słuchawek dousznych podczas biegania, pracy. Słuchawki bluetooth są wodoszczelne z nanopowłoką IPX7, dzięki czemu nie musisz się martwić deszczem lub potem.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Numer częściQ53
ModelQ53
Gwarancja2